Dzień Kobiet z teatrem

22.02.2024

Dzień Kobiet z teatrem

Prawdziwa gratka dla miłośników teatru. 7 marca na deskach sceny moszczenickiego Gminnego Ośrodka Kultury wystawiony będzie spektakl komediowy pt. "Biuro (nie)matrymonialne". Sztuka w wykonaniu aktorów Teatru w Sam Raz będzie prezentem z okazji dla wszystkich pań z okazji Dnia Kobiet

Początek przedstawiania, 7 marca (czwartek), o godz. 17:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy.

- Zapraszamy na ponad godzinne spotkanie z humorem, które na bardzo długo pozostaje w państwa pamięci – zapraszają wójt Marceli Piekarek i dyr. GOKiS Włodzimierz Kaźmierczak.


"Biuro (nie)matrymonialne":

Akcja dzieje się w tytułowym biurze matrymonialnym, w którym trzy różne pod względem osobowości i charakteru kobiety oczekują błyskawicznego spełnienia marzeń o partnerze idealnym. Do biura trafia również Kuba z zamiarem odnalezienia swojej drugiej połówki. Właściciel biura jest jego starym, dobrym przyjacielem. Spieszy więc z pomocą i spośród trzech wyjątkowych kandydatek, wskazuje tę ”jedyną”. Finalnie, gdy dochodzi do spotkania okazuje się, że wybranką jest była żona Kuby.