Logo

Gmina Moszczenica

Text size
Magnifier
Text size

Zakończenie roku w SP Gazomia

Added at: 29.06.2022 Tags: sp gazomia
Zakończenie roku w SP Gazomia

Tradycyjnie rok szkolny zakończono uroczystym podsumowaniem i pożegnaniem ósmoklasistów.

- To był rok wyjątkowy, inny niż wszystkie. Skłonił nas do refleksji i przemyśleń. Pragniemy podziękować naszym uczniom za siłę i zaangażowanie, za to, że potrafili odnaleźć szkołę również poza jej murami. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i wyrozumiałość. Bez wątpienia nowa sytuacja każdego z nas czegoś nauczyła. Dziękujemy za wytrwałość i dążenie do wspólnego celu - mówiła Aneta Piotrkowska, dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Gazomi.


Życzymy wszystkim wspaniałego wypoczynku i relaksu podczas tegorocznych wakacji

Gallery:

The website uses cookies according to the privacy policy.