Logo

Gmina Moszczenica

Text size
Magnifier
Text size

Zakończenie roku w SP Rękoraj

Added at: 01.07.2022 Tags: sp rękoraj
Zakończenie roku w SP Rękoraj

Rok szkolny w Szkole Podstawowej w Rękoraju podsumowano na uroczystej akademii, podczas której nagrodzono najlepszych uczniów i pożegnano ósmoklasistów.

Dyrektor Zbigniew Tuta podziękował za wytężoną pracę, a wójt Marceli Piekarek gratulował wyników i życzył bezpiecznych wakacji.


Nagrody uczniom wręczał Sylwester Cybula, prezes Twórczej Inicjatywy Kulturalno-Oświatowej, która prowadzi szkołę.

Gallery:

The website uses cookies according to the privacy policy.