Zakończenie roku w SP Rękoraj
Added at: 01.07.2022
Tags: sp rękoraj
Rok szkolny w Szkole Podstawowej w Rękoraju podsumowano na uroczystej akademii, podczas której nagrodzono najlepszych uczniów i pożegnano ósmoklasistów.
Dyrektor Zbigniew Tuta podziękował za wytężoną pracę, a wójt Marceli Piekarek gratulował wyników i życzył bezpiecznych wakacji.
Nagrody uczniom wręczał Sylwester Cybula, prezes Twórczej Inicjatywy Kulturalno-Oświatowej, która prowadzi szkołę.









