Logo

Gmina Moszczenica

Text size
Magnifier
Text size

Nie będzie wody!

Added at: 01.07.2022 Tags: brak wody
Nie będzie wody!

Przedsiębiorstwo Komunalne w Moszczenicy informuje mieszkańców miejscowości: Gazomia Nowa i Gazomka, że w dniu 6 lipca 2022 roku, w godzinach 8.00 – 12.00 nastąpią przerwy w dostawie wody. Przerwy spowodowane będą dokonywaniem wcinek nowo budowanego wodociągu do istniejącej sieci wodociągowej.

Kolejne przerwy w tym samym rejonie wystąpią 8 lipca 2022r. w godz. 8.00 – 12.00.  Wtedy prowadzone będą prace związane z włączeniem nowej sieci od strony zasilania tj. Wolborza.

Za utrudnienia przepraszamy, ale są to prace konieczne, aby oddać nowy wodociąg do eksploatacji.

The website uses cookies according to the privacy policy.