Logo

Gmina Moszczenica

Text size
Magnifier
Text size

Bezpieczni w sieci

Added at: 18.01.2023 Tags: gokis
Bezpieczni w sieci

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu "Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności na urządzeniach mobilnych".


Celem webinarium jest zwiększanie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, szczególnie ataków skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych.


Webinarium przeznaczone jest dla seniorów, aby zwiększyć świadomość i uwrażliwić tę grupę społeczną na zagrożenia występujące w Internecie.


Szkolenie odbędzie się w piątek 20 stycznia o godz. 17:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy.

Zapraszamy

The website uses cookies according to the privacy policy.