Tym razem w nietypowym, bo plenerowym otoczeniu będzie można posłuchać muzyki jazzowej. 21 maja o godzinie 17.00 zapraszamy do zabytkowego parku w Moszczenicy na koncert zespołu Standard Jazzy.
W skład grupy, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy wchodzą: Władysław Kowalczyk – gitara, Włodzimierz Grochulski - klarnet i saksofon, Zbigniew Rytych - keyboard oraz Lidia Smuga - wokal.
- Usłyszymy najpiękniejsze standardy jazzowe
artystów światowej i polskiej sceny jazzowej w aranżacji naszego zespołu
Standard Jazzy. Zapowiada się wyśmienita uczta jazzowa w pięknej
scenerii moszczenickiego parku. Gorąco zapraszamy miłośników dobrej
muzyki.- dodaje Dyrektor GOKiS - Włodzimierz Kaźmierczak.
W razie niesprzyjającej pogody plener przeniesiony będzie na inny termin.