Logo

Gmina Moszczenica

Text size
Magnifier
Text size

Kolejny Motofestyn za nami!

Added at: 29.05.2023 Tags: motofestyn
Kolejny Motofestyn za nami!

Tłumy fanów motoryzacji odwiedziło tegoroczny Motofestyn. Na imprezie można było podziwiać najnowsze maszyny i zabytkowe perełki. Przez dwa dni na scenie prezentowali się m.in Łydka Grubasa, Grzmiąca Półlitrówa oraz Mateusz Żerek z zespołem.

- Dziękuję wszystkim organizatorom tej wspaniałej imprezy - osobom, firmom, instytucjom, sponsorom oraz uczestnikom za niesamowite zaangażowani i energię - mówi wójt Marceli Piekarek. - Po raz kolejny pokazaliście, że jesteście marką samą w sobie, dlatego co roku przyjeżdża tu tylu pasjonatów.


Organizatorami imprezy byli Pizzeria Rocco, firma Lampart oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy.

Gallery:

The website uses cookies according to the privacy policy.