Logo

Gmina Moszczenica

Text size
Magnifier
Text size

Będzie można płacić kartą w kasie Przedsiębiorstwa Komunalnego

Added at: 16.04.2020 Tags: przedsiębiorstwo komunalne
Będzie można płacić kartą w kasie Przedsiębiorstwa Komunalnego

Przedsiębiorstwo Komunalne spółka z o.o. w Moszczenicy informuje mieszkańców Gminy Moszczenica, że od 20 kwietnia będzie możliwe dokonywanie wpłat w kasie Przedsiębiorstwa za pośrednictwem kart płatniczych.


Jednocześnie przypominamy, że budynek przedsiębiorstwa jest przestrzenią publiczną, w której obowiązuje noszenie maseczek i posiadanie rękawiczek ochronnych.  

Zarząd Przedsiębiorstwa Komunalnego prosi o mieszkańców o zachowanie w kolejce odstępów - minimum 2 metrów pomiędzy czekającymi na obsługę osobami.

The website uses cookies according to the privacy policy.