Logo

Gmina Moszczenica

Text size
Magnifier
Text size

Zbiórka krwi dla Pauliny i Marysi

Added at: 12.05.2020 Tags: hdk
Zbiórka krwi dla Pauliny i Marysi

Krwiodawcy jak zwykle nie zawiedli. Pomimo zaostrzonych rygorów w niedzielne przedpołudnie w moszczenickim Gminnym Ośrodku Kultury stawiły się 74 osoby. - Tym razem zbieraliśmy krew dla dwóch dzielnych wojowniczek: siedmiomiesięcznej Marysi, która walczy z nowotworem jamy brzusznej i dla Pauliny, która zmaga się z ostrą białaczką szpikową. Do oddania krwi zakwalifikowały się 62 osoby, które oddały blisko 28 litrów krwi – informuje Edyta Duda, prezes moszczenickiego klubu PCK-HDK.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom akcji oraz Renacie Kotusiewicz z Mydlarni ,,u Franciszka" za okazaną pomoc i ufundowanie upominków dla krwiodawców.

Gallery:

The website uses cookies according to the privacy policy.