Logo

Gmina Moszczenica

Text size
Magnifier
Text size

PSZOK ruszy od 23 maja

Added at: 13.05.2020 Tags: pszok
PSZOK ruszy od 23 maja

Informujemy, że Gminny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych  zacznie działać ponownie od soboty 23 maja w godzinach 7.00 – 15.00. Przypominamy, że PSZOK działa w Moszczenicy przy ul. Dworcowej, obok „Orlika”.

Prosimy zachować należytą ostrożność podczas wizyty w Punkcie. Obowiązkowo posiadać maseczkę oraz rękawiczki, zachować odpowiednie odległości między osobami. Prosimy także o zachowanie cierpliwości, w przypadku odwiedzin większej liczby Mieszkańców w jednym czasie.

Za dotychczasowe utrudnienia przepraszamy, za wyrozumiałość dziękujemy.

The website uses cookies according to the privacy policy.