Logo

Gmina Moszczenica

Text size
Magnifier
Text size

Kolejne medale dla zawodników UKS Snikers Rękoraj

Added at: 06.05.2021 Tags: bilard, rękoraj, uks
Kolejne medale dla zawodników UKS Snikers Rękoraj

W dniach 29.04-3.05 w klubie Frame w Łodzi odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów w bilard. Zawodnicy z klubu UKS Snikers Rękoraj zdobyli na mistrzostwach 5 medali.


Oskar Jamorski :

Wicemistrzostwo Polski w odmiany 8 oraz 9 bil

Brązowy medal w odmianę 14/1

Krystian Bednarek :

Brązowe medale w odmiany 9 oraz 10 bil.


Zawodnicy z Rękoraja zostali powołani do kadry narodowej juniorów, natomiast Oskar Jamorski będzie reprezentantem Polski na Mistrzostwach Europy na Słowenii.

Zdjęcie

The website uses cookies according to the privacy policy.