Logo

Gmina Moszczenica

Text size
Magnifier
Text size

Zakończenie roku w SP Moszczenica

Added at: 02.07.2021 Tags: sp moszczenica
Zakończenie roku w SP Moszczenica

Choć w maseczkach, lecz już na halli sportowej, pożegnaliśmy uczniów, życząc im zasłużonego odpoczynku.

- Tradycją naszej szkoły stało się również przyznawanie tytułów: Najlepszego Sportowca oraz Najlepszego Absolwenta. W tym roku szkolnym najlepszą w sporcie została Weronika Budzisz, a wybitnie pod względem nauki wyróżniał się Bartłomiej Malec. Uroczystość uświetniły swoim występem: Maja Kozłowska, wykonując na keyboardzie utwór "Barka"  oraz Martyna Wawrzczyk i Aleksandra Jagodzińska, które zaśpiewały "Jak minął dzień". Nie obyło się bez momentów wzruszenia ze strony uczniów, którzy opuszczają mury naszej szkoły - czytamy na stronie szkoły.


Wszystkim życzymy odpoczynku i radości. 


Więcej zdjęć TUTAJ 

Gallery:

The website uses cookies according to the privacy policy.