Logo

Gmina Moszczenica

Text size
Magnifier
Text size

Zakończenie roku w SP Gazomia

Added at: 02.07.2021 Tags: sp gazomia
Zakończenie roku w SP Gazomia

Zakończenie roku szkolnego miało uroczysty charakter, jednak ze względu na obecną sytuację odbywało się hybrydowo. Klasy I-VI spotkały się z wychowawcami w klasach, a uczniowie z klasy VII pożegnali swoich kolegów opuszczających mury tej szkoły. Ósmoklasiści dali popis wokalny, podziękowali nauczycielom, rodzicom, dyrektorowi, obsłudze, złożyli uroczyste ślubowanie i zostali obdarowali przez klasę VII tortem. Liczne nagrody i świadectwa z czerwonym paskiem świadczą o wielkości tej "siódemki wspaniałych"!

Gallery:

The website uses cookies according to the privacy policy.