logo

Gmina Moszczenica

  • Rozmiar tekstu
  • Język
  • BIP BIP
Lupa
Rozmiar tekstu

Konkurs Piosenki Patriotycznej "Śpiewajmy dla Niepodległej"

Data dodania: 29.10.2021 r. Tagi: konkurs
Konkurs Piosenki Patriotycznej "Śpiewajmy dla Niepodległej"

W dniu dzisiejszym w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy odbyły się eliminacje gminne do Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej "Śpiewajmy dla Niepodległej".

W eliminacjach udział wzięło 14 dzieci ze szkół z terenu gminy Moszczenica.

W kategorii wiekowej 7-9 lat wygrał Franciszek Masiarek ze Szkoły Podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach.

W kategorii wiekowej 10-12 lat zwyciężyła Weronika Pawłowska ze Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy.

W kategorii wiekowej 13-14 lat zwyciężyła Klaudia Burda ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Gazomi.


- Poziom konkursu był bardzo wysoki i wyrównany. Przy wyborze laureatów decydowały detale. Jako jury nie mieliśmy łatwego zadania. Stąd też m.in. pozaregulaminowe wyróżnienie dla Adrianny Wężyk ze szkoły z Jarost - mówi przewodnicząca jury Maria Bylinka.


Podsumowania i wręczenia nagród dokonała, w imieniu Wójta Gminy Moszczenica, sekretarz gminy - Agata Biesaga. - Dziękuje Panu Wójtowi, że to akurat mnie oddelegował do  wręczenia nagród i mogłam miło spędzić czas z Wami, młodymi artystami.  Gratuluje wszystkim, którzy dziś występowali a laureatom, życzę powodzenia w konkursie powiatowym. - podsumowała p Agata Biesaga.


Laureaci reprezentować będą gminę Moszczenica na konkursie powiatowym, które odbędą się 14 listopada 2021 r. w Łękach Szlacheckich.


Galeria zdjęć na stronie GOKiS

Strona korzysta z "ciasteczek" (z ang. cookies) zgodnie z polityką prywatności.